YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Кожна людина дбає про свою безпеку. Але кожний чоловік робить це по-своєму. Хтось витрачає на це кошти, а інший просто живе так, як жив раніше. У кожної людини це все по своєму. Але кожний хоче жити безпеці. Щоб його дім, його діти, його сім’я були в безпеці. Для цього ми ставимо різну сигналізацію, використовуємо різні прилади, щоб захистити себе від пожежі чи ще якогось лиха. І одним з таких важливих моменті є блискавкозахист. Він спеціально вмонтовується в будинок, щоб захистити вас і вашу родину від блискавки. Якщо ж і трапляється дощ, і при цьому присутні грім та блискавка, то ви можете бути впевненими в том, що ви в безпеці. Якщо ви пам’ятаєте зі школи, коли вчили, як потрібно поводитись при блискавці, то ви знаєте, що вона б’є, зазвичай, в саме високе, що є. Якщо таке відбувається в місті, то скоріше за все, вона вдарить в самий високий будинок.

Якщо це відбувається на полі, то в саме високе дерево. Але це не правило, іноді бувають і винятки, і все ж, зазвичай, в саме високе, що можна знайти. Тому, в школі, завжди радили, якщо йдеш по полю, то потрібно лягти на землю, навіть якщо мокро і не зовсім чисто, але краще виглядіти не зовсім чистим та живим, чим бути гордим і не живим. Тому що, при ударі блискавки, зазвичай, людина не виживає. Так як, удари дуже сильні, тому потрібно до цього питання підходити зі всією відповідальністю. Що ж стосується будинку, то наша компанія виготовляє спеціальні засоби, які відводять блискавку від будинку. І для того, щоб її відвести, не потрібно досить багато. Потрібно встановити спеціальний дріт, якомога вище за будинок.

Зазвичай, його встановлюють на сам будинок. А далі, його спускають і заземлюють. Таким чином, блискавка потрапляючи в блискавко-захисний дріт проходить по ньому, і виходить в землю. А ваш будинок залишається стояти цілим і нічого з ним не трапляється Якщо блискавка попадає в сам будинок, то, частіше за все, в будинку відразу перестає працювати світло і вся електронника. Не на деякий час, а на завжди. Іноді, це приводить і до пожежі. Все залежить від того, куди вона попала. Тому, нам слід добре подумати перед тим, як ми захочемо відмовитись від цієї пропозиції. І ще одна цікава річ, що кожного року ми можемо робити ремонт в нашому будинку, ми можемо постійно щось змінювати, підфарбовувати, ремонтувати, а таку річ як блискавко-захисний дріт, ви почепили лише один раз, і далі можете про нього забути, тому що вам не потрібно буде його міняти. Він досить довго буде служити і вам, і вашим дітям.

Случайные квартиры

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Рейтарская 2

Рейтарская 2
Киев, Шевченковский район

4,900 грн/сутки
Драгоманова 14

Драгоманова 14
Киев, Дарницкий район

330 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве