YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Нерухомість в Київі зросла настільки, що вже жартівники вигадали анекдот, де йдеться мова про оголошення, в якому однокімнатну квартиру в Київі міняють на ціло село розташоване як найдалі від столиці. Жарти жартами але ціна на нерухомість, як на первиному так і на вториному ринку така що більшості населення вона не по кишені. Навіть криза, яка знизила ціну на нерухомість, покращень не дала, бо перше ціни все одно високі а по друге у кризу статки населення зменьшуються.

 

Але чому нерухомість треба купувати в самому місті? На відстані двух кілометрів від Кільцевої дороги побудовано житловий комплекс Львівский. Так це пригород. Нібито далеко від роботи. Про те якщо врахувати пробки в Київі в годину пік, то Кільцева дорога може вяивитися більш принятним варіантом. Це певна річ для тих хто маю своє авто. Для ти хто користуются громадьским транспортом теж нема перешкод. Є віповідний маршрут автобуса. Кого бендежить сама думка жити в передмісті, не хай звернуть увагу наприклад на Борщагівку, яка теж колись була передмістом. Доречі ціни на нерухомість в передмісті поступово зростають. Житловий комплекс Львівский пропонує на вибір квартири одно, двух, трьох, п’ятикімнатні а також двохповерхові. Також квартиру можна вибрати за ціною, планіровкою, загальною та житловою площею.

Недорогие квартиры в ЖК Львовский

 

Розглянемо наприклад самі доступні за вартістю однокімнатні квартири Lvivskiy.Kiev.Ua/Less40m Вартість однокімнатних квартир буде коливатися від 600 до 700 умовних одиниць. Поверх на вібір, від першого до восьмого. Загальна площа квартир коливається від 29,5 до 46,75 м.кв. Майбутнім мешканцям пропонується 32 варіанти планіровок однокіматних квартир. Планіровка сучасна. Головною відвміністью стала збільшена площа кухні. Санвузол сумісній, але його площа теж збільщена. Квартири обладнані газовим котлом, броньованим дверима, вікна з подвійним склопакетом, лічільниками на газ, воду, електроенергію. Житловий комплекс Львівский це не тільки житлові будинки побудовані за сучасними вимогами. В комплексі побутована розвинута інфраструктура, куди входить дитячий салок, школа, торгівельни точки и т.д.

Случайные квартиры

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Рейтарская 2

Рейтарская 2
Киев, Шевченковский район

4,400 грн/сутки
Прорезная 3

Прорезная 3
Киев, Шевченковский район

650 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве