YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Україна та Чорногорія – дві країни, які мають відкриті міжнародні зв’язки. Українці мають змогу відвідати Чорногорію без візи терміном до 90 днів. Мета поїздки можу бути досить нестандартною, однак найчастіше українці виїжджають на роботу, для налагодження торгівельного партнерства, на навчання. Чорногорія останнім часом стає однією з найпопулярніших країн для українських туристів. Для того, щоб насолодитися природною краю, достатньо мати закордонний паспорт на придбати квиток на літак. Виняток щодо безвізового режиму – саме подорож літаком. Якщо ви бажаєте перетнути кордони інших країн, потрібно звернутися до їх посольств. Отримання транзитної візи дає можливість потрапити до Чорногорії на власному авто, потягу, маршрутному таксі.

Для того щоб спокійно знаходитися в чужій країні протягом 90 днів, на паспортному контролі вам поставлять печатку, яка буде відліком часу перебування в Чорногорії. На сайті montenegroconsulate.kiev.ua консульства ви знайдете всю необхідну інформацію щодо можливості здійснення подорожі до країни, особливості нормативно-правової бази та візу.

На момент прибуття у Чорногорію у громадянина України повинен бути закордонний паспорт, дійсність якого перевищує чотири тижні після закінчення подорожі. Якщо ви бронювали номер у готелі, у вас зовсім не виникне проблем. Без попереднього бронювання необхідно мати при собі квиток на зворотній шлях. Для реєстрації свого проживання, можна звернутися в туристичне агентство, бюро чи у відділ поліції по справам іноземних громадян. Відпочинок у Чорногорії також має ряд переваг, які приваблюють українських туристів:

1. безвізовий режим та гостинність жителів;

2. чисте Адріатичне море та чисте повітря серед гір;

3. великий спектр розваг та екскурсій;

4. дружелюбність та поважливе ставлення до туристів;

5. зрозумілість сербської мови;

6. доступна цінова політика.

Отже, якщо ви плануєте полетіти до чудової країни, сміливо бронюйте номер у готелі, придбайте квиток та відправляйтеся за новими враженнями.

Случайные квартиры

ул.Курская 13б

ул.Курская 13б
Киев, Соломенский район

6,000 грн/месяц
пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Дмитриевская 2

Дмитриевская 2
Киев, Шевченковский район

450 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве