YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Вибираючи між виробниками натяжних стель, замовник зазвичай виходить з двох головних критеріїв: якість і відносна дешевизна. Аналіз відгуків клієнтів свідчить про те, що серед компаній, що користуються найбільшим попитом, виділяється насамперед фірма Potolki-Online. Вона лідирує у сфері надання всього спектру послуг з установки натяжних стель в Україні більше 12 років. Представництва компанії розташовуються у всіх великих містах країни, ведеться активна робота з розширення сфери обслуговування.

Перелік робіт, виконуваних Potolki-Online.com.ua

Натяжні стелі від Potolki-Online.com.uaНаша компанія робить всі необхідні виміри приміщень, обговорює з клієнтами можливість втілення оригінального дизайну, допомагає вибрати відповідну колірну палітру, встановлює затверджену конструкцію будь-якого виду: одно- і багаторівневі стелі, 3D-конструкції. Potolki-Online не виготовляє матеріали для натяжних стель. Плівки, шпалери та інше поставляють французькі та німецькі виробники, що гарантують високу якість свого товару. Крім того, весь товар проходить обов'язкову сертифікацію, на результат роботи надається гарантія терміном на 12 років.

Вигоди співпраці з Potolki-Online

На відміну від інших способів стельової обробки, установка натяжних стель від нашої фірми відрізняється:

• довгим терміном експлуатації (косметичний ремонт також виключається на весь період дії гарантії);

• фортецею, влагоустойчивостью (в критичній ситуації плівка ПВХ здатна витримати до 100 літрів води на 1 кв. Метр);

• антиконденсатна покриттям (майстри нанесуть спеціальне покриття, яке забезпечить сухість стелі навіть в таких приміщеннях, як басейни);

• сучасними методами електричної ізоляції (при непередбаченому попаданні вологи всередину натяжна конструкції освітлювальні лампи не припиняють свою роботу);

• на наших стелях не осідає пил, оскільки в їх конструюванні використовується антистатичності покриття.

Відвідавши офіційний сайт фірми, будь-який замовник зможе ознайомитися з фотогалереєю, прейскурантом, а також зробити замовлення. Після цього в найкоротші терміни з клієнтом зв'яжеться наш представник, щоб узгодити всі необхідні деталі: чи потрібно розробляти дизайнерський проект або він є, скільки ламп необхідно встановити, потрібні чи виходи вентиляції, який саме вид стелі потрібно встановити, якою має бути його форма (круглий , квадратний, опуклий, увігнутий) і т.д.

Случайные квартиры

м.Гречки 24

м.Гречки 24
Киев, Святошинский район

4,300 грн/месяц
пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве