YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Кожен чоловік хоче мати житло. Кожна жінка, теж хоче мати житло. Всі ми цього хочемо. И не зважаючи ні на які проблеми, всі ми до цього намагаємось дійти. Ми шукаємо, де можна купити, чи побудувати власне житло. І коли у нас з’являється можливість, ми відразу біжимо і купуємо це житло. І при покупці житла, а точніше ще коли ми вибираємо його, ми звертаємо увагу на деякі моменти. Першим є район. Ми дивимось, що за місце, як він розташований, який двір. Ми намагаємось дізнатись, які автобуси туди їздять. Чи є школа та дитячий садок. Якщо нам щось не подобається, то ми намагаємось знайти ще якийсь варіант, щоб оцінити, який з цих двох варіантів краще та вигідніше, а потім приймати рішення. Другий момент – це сусіди. Ми у хазяїв квартири намагаємось дізнатись всю інформацію про сусідів. Який вік, чим займаються, чи є молодь в під’їзді, якщо є, то яка. Чи немає людей, які могли б створювати проблеми для нас, та нашої родини.

Третій момент – це сама квартира. Ми намагаємось все побачити, як розташована квартира, чи сонячна сторона чи ні. Куди виходять вікна, які батареї та багато другої інформації, яку ми можемо побачити відразу, не знімаючи шпалери. І останній момент – це фінансовий момент. Якщо квартира підходить по всім параметрам, то ми починаємо цікавитись ціною, якщо є можливість, ми хотіли би скинути трішки. Але шукати таку квартиру – це дуже складно, тому що, приходячи в один будинок, ми можемо бути задоволені по першим двом пунктам, але по другим пунктам, ми не будемо задоволені. І таким чином всі пункти міняються між собою, але дуже рідко буває таке, що всі пункти зійшлись. І тому, на багато простіше буде відразу шукати такий дім, де всі будуть люди такі, як і ми.

І для цього, ми пропонуємо вам Европейське Місто. Це унікальне містечко, яке саме говорить за себе. Сама назва цього містечка говорить про те, що за люди там живуть. Якщо дивитись на квартири – то це нові квартири, які щойно будуються. Якщо брати до уваги будинок – то це кращі будинки в місті. Це новітні технології, а також, це, можна сказати, окреме містечко. Якщо ви купуєте у нас квартиру, то турбуватись про дитячий садочок вам вже не потрібно, а тим більше, про школу. Все це є уже відразу в нашому містечку. І при цьому, воно постійно оновлюється. Якщо ви берете квартиру, то ви відразу можете записати свою дитину у новий садочок чи перевести в нашу школу. Це дозволить вам менше хвилюватись за тим, де і як йде ваша дитина додому.

Случайные квартиры

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Рейтарская 2

Рейтарская 2
Киев, Шевченковский район

6,300 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве