YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!Як підібрати гарні пиломатеріали та ДСП?
26.01.2020

ДСП використовують для створення корпусних меблів і в будівництві для обробки різних поверхонь. Щоб вибрати якісний матеріал, слід звертати увагу на ключові характеристики, які ми розглянемо в цій статті.

Неламіновані ДСП

Звичайні дсп плити, використовувані для обшивки підлоги та стін, діляться на два види: П-А і П-Б. Вони значно відрізняються за якісними показниками. Плити П-А більш щільні, характеризуються більшою міцністю на вигин і більш високою стійкістю до дії вологи. матеріал П-Б за цими показниками поступається, але його плюсом є невелика вартість. Кожен з цих видів поділяється ще й по сортам:

 1. Перший. Має рівну поверхню без сколів і рівні грані.
 2. Другий. Допускаються дрібні відколи й подряпини.
 3. Решта ДСП — це відбраковування, яка використовується для виготовлення опалубок та інших чорнових цілей.

В якості окремого виду можна виділити також ВДСП (вологостійке ДСП). Завдяки добавці парафінової емульсії, матеріал даного типу підходить для обробки приміщень з підвищеною вологістю. Існує і вогнетривкі ДСП, до складу якого входять антипірени.

R_Plita_MDF_LUXE_oreh_malibu_PM004_P_Malibu_04_Avellana_glyanec_gorizont_ALVIC_ALV0048-650x450

Ламіноване ДСП

Для виготовлення меблів використовується ламіноване ДСП — матеріал, на який нанесено декоративно-захисне покриття. При покупці варто звертати увагу на спосіб створення покриття:

 1. Ламінування. Нанесення на поверхню готової плівки з високими експлуатаційними характеристиками. Таке покриття володіє хорошими показниками міцності і стійкістю до стирання.
 2. Кешування. Покриття створюється за допомогою нанесення на матеріал паперово-смоляних сумішей. Така плівка швидше протирається, ніж ламінат, тому матеріал даного типу підходить для виробів, які не будуть піддаватися великим навантаженням. Розпізнати кешований ДСП легко. Проведіть по ньому долонею, і якщо ви відчуєте, ніби під рукою у вас папір, то даний матеріал краще не купувати.

Товщина ДСП

Залежно від того, для чого планується використовувати деревно-стружкові плити, слід підбирати їх товщину:

 • 8, 9, 10 мм. Матеріал такої товщини застосовується для тих елементів, на які не передбачається велике навантаження: декоративних панно, задніх стінок меблів і т. П.
 • 16, 18 мм. Це найбільш ходова різновид для виготовлення корпусних меблів (як фасадів, так і внутрішньої конструкції).
 • 19, 22, 28 мм. Використовуються для обшивки підлоги (на обшивку стін йдуть плити товщиною 9 мм) і для інших цілей в будівництві. Іноді такі матеріали застосовуються і в меблевому виробництві, в основному, для створення стільниць кухонних меблів.

Як вибрати безпечний для здоров’я матеріал

Всі плити ДСП належать до одного з двох класів: E1 або E2. При виборі ДСП для використання в житлових приміщеннях звертайте увагу тільки на клас E1. Кількість виділених формальдегідів таким ДСП лежить в межах норми, тому з даного матеріалу навіть дозволяється виготовляти дитячі меблі. Для матеріалів класу E2 обсяг шкідливих викидів перевищує встановлений норматив, тому вони можуть застосовуватися тільки там, де не передбачений контакт матеріалу з людьми.

Важливо знати і про те, що в Європі діють більш жорсткі вимоги по виділенню формальдегідних смол. Для Росії цей показник становить не більше 0.1 мг / м3, а в європейських країнах — не більше 0.01 мг / м3. Логічно, що зміст цих речовин буде нижче в матеріалах європейських виробників (найекологічніші плити випускаються на австрійських і німецьких заводах).

26a58346042fd14a25b0d24af9935733

Ознаки якісного ДСП

При виборі зверніть увагу на колір матеріалу. Всі плити в упаковці повинні бути однакового світлого відтінку. Якщо вони мають різні кольори, це означає, що присутні втрати в якості, таке ДСП краще не купувати. Зокрема темний колір матеріалу говорить про те, що перед вам підгорілі плити, міцність яких знижена. Темний відтінок може бути викликаний і великим відсотком кори. На міцності це не позначається, але ламінат на таку поверхню приклеїти не вдасться, оскільки він буде відшаровуватися. Якщо відтінок ДСП рудуватий, то, швидше за все, воно зроблено з подопревшей тріски. Ламінувати таку плиту теж не можна, але по міцності вона відповідає нормам.

Щоб визначити показники токсичності, слід попросити продавця показати паспорт якості на товар. Але ці документи не завжди є справжніми, а тому слід довіряти своїм почуттям, тобто нюху. Якщо на відстані метра від матеріалу ви відчуваєте хімічний запах, значить, виділення шкідливих речовин матеріалом вище норми, і від такого ДСП слід відмовитися, щоб не ризикувати здоров’ям.

Подробнее...
 
Якщо вас цікавить за низькою ціною гіпсокартон з профілем в Черкасах
26.01.2020

Цей листовий матеріал є в даний час найбільш популярним при облицюванні внутрішніх перегородок, а монтаж стіни з гіпсокартону найбільш простий і продуктивний в будівництві. Тому має сенс розглянути, що таке обшивка стін цим матеріалом докладніше. Якщо вас цікавить за низькою ціною гіпсокартон з профілем в Черкасах, то ви можете замовити його на сайті https://cherkassy.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

ustroystvoderevyannogokarkasadlyaperegor_5BC73DB7

Першою дією, що передує початку будівельних робіт, є планування приміщення. Якщо прийнято рішення для обробки поверхонь виконати монтаж гіпсокартону, слід врахувати деякі моменти.

Стандартні розміри листів цього матеріалу складають 1200 — 1300 х 2500 — 4800 мм при товщині від 6,5 до 24 мм. При цьому практично кожен розмір призначається для виконання своєї специфічної завдання.

Для зниження трудомісткості роботи, зменшення витрати кріплення і максимально ефективного розкрою матеріалу ці дані слід врахувати при плануванні приміщення. Наприклад, висота стель вважається комфортною при 2,5 метра, то відповідає розміру листа. Часто цей параметр приймається 2,53, про причини ми вкажемо нижче. Аналогічно і ширина приміщень бажана кратної цілого числа листів. Або кратному половинним розмірами, тоді розкрій матеріалу буде оптимальним.

При визначенні розмірів приміщень потрібно враховувати також і товщину внутрішніх простінків і перегородок, так як цей фактор також вплине на розкрій матеріалу. Це означає, що ми переходимо вже до більш глибокої деталізації — до визначення розмірів обрешітки і підбору матеріалів для її виготовлення. І за кожною такою деталлю криється величина трудомісткості і фінансові витрати.

sposobi-m

Види гіпсокартону

Виходячи з властивостей, закладених розробниками в такі будматеріали, ГКЛ підрозділяється на наступні види:

 • звичайний гіпсокартон. Складається з шару гіпсового тесту і покриттям з картону по обидва боки, застосовуються для обробки приміщень з вологістю в межах норми. Широко застосовується через зручності в роботі, хорошій оброблюваності, невеликій вазі і економічності;
 • ГКЛ з вогнестійкими характеристиками. Зручний в застосуванні для підсобних приміщеннях типу літніх кухонь і інших нежитлових приміщень. Може застосовуватися поблизу опалювальних приладів, печей і камінів;
 • вологостійкий гіпсокартон, що дозволяє його застосування в умовах приміщень з підвищеною вологістю — лазнях, ванних кімнатах, санвузлах та інших. Завдяки застосуванню спеціальних добавок, захищений від впливу грибка і цвілі. Ідеально підходить для обробки заміських будинків, де вологість зазвичай підвищена в порівнянні з міськими квартирами;
 • вогні — вологостійкий матеріал, який є практично універсальним.
Подробнее...
 
Як вибрати якісну цеглу для будівництва?
26.01.2020

БУДІВЕЛЬНИЙ І ОБЛИЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕГЛА

Залежно від області застосування цегла ділять на:

 • будівельний або рядовий;
 • облицювальний або лицьовій, фасадний.

Будівельний цегла, як випливає з назви, використовується для зведення фундаментів, стін і перегородок. Після будівництва зовнішніх стін їх необхідно обов’язково захистити і утеплити. Така цегла може містити невеликі відколи, але у нього повинна бути точна геометрія. Будівельним може бути керамічна і силікатна цегла. Якщо вас цікавить за низькою ціною кирпич в Дніпрі, то ви можете замовити його на сайті.

Лицьова цегла відрізняється точнейшей геометрією і цікавим зовнішнім виглядом, використовується для обробки фасадів, цоколя, може бути застосований у внутрішній обробці. Облицювальною може бути керамічна і силікатна цегла, а також гіперпрессованний і клінкерна. Зовнішній вигляд може відрізнятися в значних межах. Прийнято ділити облицювальну цеглу на фактурний і фасонний. Перший відрізняється стандартною формою, але має декоративну поверхню, другий має складні профільні конфігурації і використовується для облаштування арок, вікон та інших нестандартних архітектурних форм.

silikatnyj-kirpich-v-fasadnoj-otdelke-zdanij-5

Тип поверхні облицювальної цегли:

 • гладка матова або глянсова;
 • рустірованная, коли на поверхні створюються нерівності випуклої форми;
 • рифлена з нерівностями вдавленого типу;
 • ламана, коли поверхня має відколи або злами (часто така зустрічається в гіперпрессованний цегла).

Що ж стосується відтінків, то кожен виробник пропонує свій набір квітів, причому зустрічаються і цеглини з цікавим кольоровим переходом. Гамма представлена практично всіма кольорами спектра: від світлих відтінків до майже чорного кольору.

ХАРАКТЕР НАПОВНЕННЯ ЦЕГЛИ

Залежно від наповнення цегла може бути:

 • полнотелим;
 • порожнистим;
 • порізованним — окремий вид цегли.

DESTAQUE2-4

Повнотілі цеглини не мають отворів або камер. Вони міцніші, тому використовуються для зведення фундаменту, стін, колон і інших відповідальних конструкцій. Подібний матеріал має високу міцність на вигин, морозостійкістю, але має високу теплопровідність, тому стіни обов’язково потребують утеплення.

Саман відрізняється наявністю камер або отворів круглої, квадратної або прямокутної форми, вони можуть бути наскрізними або закритими з одного боку, горизонтальними або вертикальними. Пустотілості силікатної цегли може досягати 30%, керамічного — доходити аж до 45%. За рахунок порожнеч досягається економія сировини, тому варто така цегла менше, а за рахунок низької ваги працювати з ним зручніше. Але головна його перевага — це теплоізоляційні властивості, так як всередині пустот укладено повітря. Зазвичай використовують таку цеглу для зведення міжкімнатних перегородок і облицювання фасадів, рідко — для кладки полегшених зовнішніх стін і ніколи при облаштуванні печей і димоходів. Варто пам’ятати, що це досить крихкий матеріал, а розчин кладки повинен бути густим, щоб не затікати в порожнечі.

Подробнее...
 
Ремонт квартири в Сєвєродонецьку. Як підібрати гіпсокартон і встановити його?
26.01.2020

При роботі з гіпсокартоном потрібно чітко знати, які профілі вам знадобляться в кожній конкретній ситуації. Як відомо, з гіпсокартону можна робити різні за складністю і призначенню стельові або стінові конструкції. І мало хто знає, що велику роль у створенні якісного ремонту грає правильно обраний тип каркасного елемента. Якщо вас цікавить по хорошей цене гіпсокартон і профіль для нього в Сєвєродонецьку, то ви можете замовити це на сайті https://severodoneck.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

На сьогоднішній день існує великий вибір каркасних виробів, в залежності від певних параметрів яких їх вибирають для створення тієї чи іншої конструкції. Особливо уважно потрібно вибирати стартовий профіль.

25u0reyl28

Параметри вибору

Оцинкований стартовий профіль використовується для створення основи каркаса, в який потім будуть вставлятися інші елементи — стієчний профіль. Іноді стартовий профіль для гіпсокартону називають ще напрямних. Таку назву виріб отримало тому, що воно як би задає правильний напрямок всім іншим елементам каркаса. Зверніть увагу! Від того, наскільки рівно і правильно був виставлений «старт», залежить рівність всієї подальшої конструкції.

instrumen

Варто зазначити, що даний тип вироби має різні розміри, які завжди наводяться в міліметрах, мм. При виборі стартового елемента необхідно враховувати наступні параметри:

розміри самого гіпсокартону. Найбільш часто використовуються листи оздоблювального матеріалу 12,5 мм і 95 мм. Але бувають і більш широкі або вузькі листи. Але все ж незаперечним лідером, особливо для оздоблення стін, є плити товщиною в 12,5 мм. Чим товще буде гіпсокартонний лист, тим більші розміри повинен мати і стартовий профіль;

складність і вага конструкції, яку належить зробити. Чим складніша і потужна конструкція планується, тим більші за розмірами каркасні елементи повинні бути задіяні при її монтажі. Це дозволить в рази підвищити міцність і жорсткість конструкції, а додаткові перемички зроблять її набагато стійкіше;

який ступінь навантаження передбачається для споруджуваного каркаса. Наявність складних фігурних елементів або ніш, в яких передбачається розміщення важких предметів побуту, вимагає використовувати каркасні елементи, що мають максимальні розміри.

Подробнее...
 
Як підібрати профіль для гіпсокартону в Чернігові?
26.01.2020

Якщо ви хочете своїми руками займатися монтуванням різних конструкцій з гіпсокартону (підвісних стель, арок, перегородки, ніш і т.д.), вам необхідно перш за все навчитися розбиратися в профілях, які використовуються для створення каркаса під гіпсокартон. Якщо вас цікавить по хорошей цене гіпсокартон і профіль для нього в Чернігові, то ви можете замовити це на сайті https://chernigov.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

Вибір даного матеріалу слід робити правильно і обґрунтовано, щоб зведена конструкція точно відповідала покладеним на неї навантажень.

nico-f849b1

Найбільший асортимент

На сучасному будівельному ринку профіль для гіпсокартону може бути найрізноманітнішим. Тут вибір необхідно робити на підставі вимог монтується. Так як для перегородки, стелі або арки потрібні зовсім різні профілю.
Профілю для гіпсокартону відрізняються за такими параметрами:

 • призначенню;
 • зовнішнім виглядом;
 • розміри (товщина).

Вибір потрібного профілю вимагає враховувати всі ці параметри. Тільки тоді ви все зробите правильно і купите тільки необхідні каркасні елементи.

Також профілю для формування каркаса під конструкцію з гіпсокартону бувають наступних видів:

 • направляючий для застосування на стелі ПНП / UD;
 • стельовий профіль ПП / CD;
 • стієчний профіль ПС / CW;
 • направляючий профіль ПН / UW.
 • кутовий профіль. Використовується при створенні арки або фігурної перегородки.
 • маячковий профіль. Застосовується для виставлення за рівнем поверхні з метою створення рівної стіни.

Перші чотири види є основними, а інші — допоміжними.
Як бачимо, вибір досить великий. Тому перед тим як йти в магазин за купівельною, необхідно чітко знати, який профіль вам буде потрібен в кожній конкретній ситуації.
Вибирати потрібно тільки ті види каркасних елементів, які вам точно знадобляться. Так ви заощадите гроші і значно спростите собі задачу по монтажу перегородки, арки або будь-який інший конструкції.

20537374331_reglage-roulettes-porte-coulissante-placard

Пояснення абревіатур

Для людини, яка вирішила зробити всього лише перегородки або інші конструкції з гіпсокартону, абревіатури профілів не говорять нічого, на відміну від фахівців будівельної справи. Правильно вибрати потрібний профіль без допомоги продавців можливо тільки при розумінні значень цих символів.

Розглянемо їх надибуємо з них:

 • ПП60 або CD-60 — це профіль для стелі. Найбільш популярний вид каркасного елемента. Являє собою основу будь-якої стельової обрешітки. Також використовується при конструюванні різноманітних вбудованих конструкцій і перегородки. З нього можна сформувати вигини і фігури, тому він вважається відмінною заміною арочного профілю, який коштує набагато дорожче. Вважається універсальним;
 • ПН27 або UD-27 — стельовий направляючий профіль. Також широко використовується в будівництві. Володіє прекрасними гнуться властивостями;
 • CW-50 — стієчний основний елемент. Використовується для монтажу легких конструкцій. Також з його допомогою можна збирати перегородки. На практиці використовується рідко, так як вимагає частого кроку при кріпленні;
 • CW-75 і CW-100 — по суті нагадують CW-50. Більш якісний CW-100. Використовуються набагато частіше, ніж попередній варіант. Як правило, з нього будують перегородки;
 • UW-50 — являє собою направляючий елемент, застосовуваний для CW-75 і CW-100. Використовується для виставлення стоєчних профілів в одній площині. Є основою для каркаса при обшивці стін гіпсокартонними листами.
Подробнее...
 
Виды заборов
25.01.2020


В настоящее время существует множество видов заборов, которые не только защищают участок от посторонних глаз, но и являются элементом украшения двора. Например, металлический забор из кованого металла прекрасно будет выполнять обе свои функции, при этом на его фоне идеально будут смотреться кованые ворота. Такие ворота сегодня являются одними из самых роскошных и надежных изделий.

Кроме кованых заборов, многие жильцы частных домов или коттеджей останавливают свой выбор на ограждениях из профнастила, кирпича, бетона, дерева, сетки – рабицы или даже плетня. Рассмотрим эти разновидности более подробно. А заказать строительные материалы и услуги советуем в компании Ярсбуд по ссылке.

Забор из профнастила ценится, прежде всего, за счет своих защитных и эстетичных качеств, а также за свою относительно невысокую цену. Профнастил представляет собой листы металла с нанесенным на их поверхность полимерным слоем. Именно этот слой защищает металл от ржавчины и продлевает срок службы материала.

Кирпичные защитные ограждения традиционно считаются одними из самых долговечных и надежных заборов. Как правило, для их строительства используют фасадный элитный кирпич. Единственный недостаток кирпичных ограждений, это их высокая цена.

Бетонные заборы или еврозаборы в последнее время становятся все более популярными. Главное их достоинства невысокая цена, долговечность и быстрота монтажа. Такие заборы могут позволить себе установить большинство граждан нашей страны.

Деревянные заборы являются одними из самых древних видов ограждений. Несмотря на разнообразие новых строительных материалов, дерево остается довольно популярным материалом для строительства ограждений. Конечно, оно не может похвастаться своей долговечностью, но декоративные качества и натуральность делают свое дело. Именно поэтому изгородь из дерева считается одной из самых красивых.

Заборы из сетки рабицы в основном используют для ограждений больших территорий. Они не могут гордиться хорошими защитными качествами, основное их предназначение это показать границу участка. Стоит отметить, что такие ограждения являются недорогими и долговечными.

Плетеные заборы подобны ограждениям из сетки – рабицы. Единственное их отличие заключается в материале, использованном при их строительстве. Как правило, это гибкие ветки определенных деревьев.

Подробнее...
 
Разнообразие колесных дисков
23.01.2020


На сегодняшний день, во многих отечественных магазинах реализуется достаточно широкий ассортимент самых разнообразных колесных дисков. Кроме такой важной составляющей, как резина, также очень важны и качественные диски. Сами диски, по своему составу и характеристикам, могут подразделяться, на штампованные, литые или составные. А покупать шины советуем на сайте https://asia-tires.ru/catalog/shiny/kitaj/gazel/

Если вам, действительно необходимы качественные и надежные колесные диски, то есть возможность посетить, солидный интернет-магазин «Колесный вопрос». Именно там можно приобрести диски реплика на выгодных для вас условиях. Колесные диски Replay, всегда отличались своим качеством и надежностью. Кроме этого, интернет-магазин предлагает вам приобрести качественные диски и шины от известных мировых производителей, таких как: Replica, Continental, Pirelli, Cooper, Dunlop, Nokian, Bridqestone, Gislaved, Yokohama, Matador, Barum, Vredestein, Michelin, Federal и другие. Также, при покупке покрышек, у вас есть уникальная возможность сэкономить до 30% от стоимости товара.

Наибольшее распространение получили, так называемые штампованные шины, которые по своей конструкции могут состоять из особой тарелки и обода. По особому профилю, изготавливают основную часть, а уже после этого, обе детали соединяют между собой. Также можно видеть достаточно большой ассортимент стальных колесных дисков. Именно этими изделиями комплектуются автолюбители во всем мире. Популярность дисков из стали, можно объяснить, довольно невысокой стоимостью и дешевым способом производства.

К примеру, легкосплавные колесные диски могут подразделяться, как на кованые, так и на литые. При производстве литых колес, расплавленный металл помещают в специальные формы, а уже после этого, которые заготовки могут подвергать особой термической обработке. Чтобы данный сплав смог приобрести уникальное структурное равновесие, его подвергают, также искусственному старению, то есть нагревают, а затеем охлаждают на воздухе. В России можно увидеть множество машин самых разнообразных марок и поэтому, диски могут подбираться, даже по конкретный автомобиль.

Подробнее...
 
Вы оплачиваете большие счета за отопление, но стены все равно промерзают? Наружное утепление стен фасада
23.01.2020

На сегодняшний день большинство застройщиков сдают жилой дом с квартирами, внутри которых еще нужно делать ремонт. С такой же ситуацией можно столкнуться, когда строишь дом или делаешь капитальный ремонт в старой квартире. Сделать ремонт – это, конечно, большая часть работы, остается лишь утеплить квартиру.

Самым популярным материалом для утепления каких-либо проемов является пакля. С помощью нее чаще всего утепляют дверные проемы, между самой коробкой и стеной, щели между срубами в домах и банях деревянной конструкции. Главными свойствами любого утеплителя является тепло- и шумоизоляция, стойкость к воде, способность не пропускать пыль и воздух (само утепление). Также вас может заинтересовать комплексный ремонт квартир и цена утепления фасада пенопластом, подробнее на сайте по ссылке.

buitenmuur-isoleren-bekleding

Не стоит забывать и об экологичности утеплительного материала. Например, после установки дверных коробок, будь то входная или межкомнатная дверь, остаются небольшие проемы между самой коробкой и стеной. Конечно, на это можно закрыть глаза, но не стоит этого делать, ведь в ваше жилье будет проникать воздух, создавая сквозняк, попадать пыль, а если это частный дом или дача, так и осадки. Заделывать такие щели можно двумя способами: сухим и мокрым. Первый – это, когда в проем засовывают сухую паклю, потом стекловату и утрамбовывают это ножом или отверткой. Второй – это, когда используют такие же материалы, только паклю предварительно вымачивают в гипсовом растворе. Утеплить квартиру можно и с помощью других материалов, только это может быть неоправданно дорого, ничем не отличаясь по эффективности.

Такими же способами можно утеплить и зазоры между оконной рамой и стеной. Для утепления щелей между срубами в деревянных домах и банях нужно делать при помощи строительной пакли. Продается она в виде ленты. Самым лучшим материалом для изготовления считается лён. Он не пропускает пыль и воздух, очень водостойкий и хорошо удерживает тепло. Строительная пакля имеет толщину 8-10 миллиметров. Благодаря эластичности ею можно легко заполнить все необходимые зазоры. Самая тонкая ленточная пакля имеет толщину 5-6 мм и, в основном, используется для утепления деревянных конструкций или профилированного бруса.

rss-photo

Как видите, утеплить квартиру или дом не так уж и сложно. Такую процедуру можно проделать и самому, но лучше доверить утепление своего жилья профессионалам, которые уже имеют многолетний опыт.

Подробнее...
 
Дизайн домов и квартир
23.01.2020


Изменяя нашу жизнь в лучшую сторону, мы стремимся осуществить изменения практически везде. Мы меняем работу, меняем машину, и меняем жилье. Если поменять жилье не представляется возможным, тогда необходимо рассмотреть вариант большого ремонта с изменением дизайна. Разработать качественный дизайн домов и квартир своими силами, если вы не профессионал, очень сложно. Для этого нужно обладать многими познаниями. Проще всего доверить всю работу профессиональному дизайнеру, у которого за плечами большой опыт подобных переделок. Узнать больше о дизайне вы сможете на сайте https://design-moskalenko.com.ua/

Помните, решившись на подобные глобальные изменения, вы тем самым подтверждаете, что прошлая жизнь в этом доме была для вас не комфортной. Так что новый образ квартиры должен отвечать всем, даже самым незначительным вашим желаниям.

Если вы делаете ремонт на много лет вперед, то вам будут необходимы качественные материалы. Как вы смогли догадаться, такие материалы стоят приличную сумму. Так же немалую сумму вам придется отдать за дизайнера.

Очень важным в дизайне является цвет и освещение. Помните, что разный цвет действует на человека абсолютно по-разному. Оранжевый, допустим, способен без причины поднять вам настроение, белый поможет успокоиться, а красный разбудит в вас страсть. Так же примите во внимание, что цветом можно изменить визуальное восприятие пространства: светлый цвет визуально увеличивает пространство, а темный наоборот, уменьшает его.

Со всем вниманием вы должны продумать с дизайнером освещение вашего жилья. В ванной комнате, коридоре и гостиной рекомендуется делать яркое освещение, с возможность регулирования яркости. При помощи регулятора яркости освещения вы сможете создать обстановку под ваше настроение.

Чтобы жить в квартире было комфортно, дизайн всех комнат должен быть единым. Так же едиными должны быть и линии в каждом помещении. К примеру, если у вас квадратная комната, то круглая мебель будет не очень кстати.

Так же дизайн домов и квартир может предусматривать перепланировку. Чтобы увеличить пространство, очень модным и современным считается путь объединения кухни и гостиной. Разграничивать эти два помещения может красивая барная стойка.

Отнеситесь к дизайну вашей квартиры со всем вниманием, так как от этого зависит ваш будущий комфорт и уют.

Подробнее...
 
2020-й год может сильно ударить по рынку апартаментов — эксперт
23.01.2020

2020-й год может сильно ударить по рынку апартаментов - эксперт

Эксперты рассказали о том, почему текущий год может стать знаковым для рынка апартаментов Петербурга.Рынок апарт-комплексов в последние несколько лет демонстрировал активный рост. Если в прошлый год стал знаковым для всего первичного рынка, то 2020-й может стать таким же для сегмента апартаментов. Эксперты компании Р-ФИКС рассказали о том, какие испытания будут у застройщиков уже в ближайшее время.Резких изменений в вопросах цены и предложения ждать не стоит. Прирост количества проектов будет в пределах 10-15% от нынешнего объема.

Подробнее...
 
Страница 1 из 1 21012345...102030...Последняя »


Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве