YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


При роботі з гіпсокартоном потрібно чітко знати, які профілі вам знадобляться в кожній конкретній ситуації. Як відомо, з гіпсокартону можна робити різні за складністю і призначенню стельові або стінові конструкції. І мало хто знає, що велику роль у створенні якісного ремонту грає правильно обраний тип каркасного елемента. Якщо вас цікавить по хорошей цене гіпсокартон і профіль для нього в Сєвєродонецьку, то ви можете замовити це на сайті https://severodoneck.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

На сьогоднішній день існує великий вибір каркасних виробів, в залежності від певних параметрів яких їх вибирають для створення тієї чи іншої конструкції. Особливо уважно потрібно вибирати стартовий профіль.

25u0reyl28

Параметри вибору

Оцинкований стартовий профіль використовується для створення основи каркаса, в який потім будуть вставлятися інші елементи — стієчний профіль. Іноді стартовий профіль для гіпсокартону називають ще напрямних. Таку назву виріб отримало тому, що воно як би задає правильний напрямок всім іншим елементам каркаса. Зверніть увагу! Від того, наскільки рівно і правильно був виставлений «старт», залежить рівність всієї подальшої конструкції.

instrumen

Варто зазначити, що даний тип вироби має різні розміри, які завжди наводяться в міліметрах, мм. При виборі стартового елемента необхідно враховувати наступні параметри:

розміри самого гіпсокартону. Найбільш часто використовуються листи оздоблювального матеріалу 12,5 мм і 95 мм. Але бувають і більш широкі або вузькі листи. Але все ж незаперечним лідером, особливо для оздоблення стін, є плити товщиною в 12,5 мм. Чим товще буде гіпсокартонний лист, тим більші розміри повинен мати і стартовий профіль;

складність і вага конструкції, яку належить зробити. Чим складніша і потужна конструкція планується, тим більші за розмірами каркасні елементи повинні бути задіяні при її монтажі. Це дозволить в рази підвищити міцність і жорсткість конструкції, а додаткові перемички зроблять її набагато стійкіше;

який ступінь навантаження передбачається для споруджуваного каркаса. Наявність складних фігурних елементів або ніш, в яких передбачається розміщення важких предметів побуту, вимагає використовувати каркасні елементи, що мають максимальні розміри.

Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве