YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


ДСП використовують для створення корпусних меблів і в будівництві для обробки різних поверхонь. Щоб вибрати якісний матеріал, слід звертати увагу на ключові характеристики, які ми розглянемо в цій статті.

Неламіновані ДСП

Звичайні дсп плити, використовувані для обшивки підлоги та стін, діляться на два види: П-А і П-Б. Вони значно відрізняються за якісними показниками. Плити П-А більш щільні, характеризуються більшою міцністю на вигин і більш високою стійкістю до дії вологи. матеріал П-Б за цими показниками поступається, але його плюсом є невелика вартість. Кожен з цих видів поділяється ще й по сортам:

  1. Перший. Має рівну поверхню без сколів і рівні грані.
  2. Другий. Допускаються дрібні відколи й подряпини.
  3. Решта ДСП — це відбраковування, яка використовується для виготовлення опалубок та інших чорнових цілей.

В якості окремого виду можна виділити також ВДСП (вологостійке ДСП). Завдяки добавці парафінової емульсії, матеріал даного типу підходить для обробки приміщень з підвищеною вологістю. Існує і вогнетривкі ДСП, до складу якого входять антипірени.

R_Plita_MDF_LUXE_oreh_malibu_PM004_P_Malibu_04_Avellana_glyanec_gorizont_ALVIC_ALV0048-650x450

Ламіноване ДСП

Для виготовлення меблів використовується ламіноване ДСП — матеріал, на який нанесено декоративно-захисне покриття. При покупці варто звертати увагу на спосіб створення покриття:

  1. Ламінування. Нанесення на поверхню готової плівки з високими експлуатаційними характеристиками. Таке покриття володіє хорошими показниками міцності і стійкістю до стирання.
  2. Кешування. Покриття створюється за допомогою нанесення на матеріал паперово-смоляних сумішей. Така плівка швидше протирається, ніж ламінат, тому матеріал даного типу підходить для виробів, які не будуть піддаватися великим навантаженням. Розпізнати кешований ДСП легко. Проведіть по ньому долонею, і якщо ви відчуєте, ніби під рукою у вас папір, то даний матеріал краще не купувати.

Товщина ДСП

Залежно від того, для чого планується використовувати деревно-стружкові плити, слід підбирати їх товщину:

  • 8, 9, 10 мм. Матеріал такої товщини застосовується для тих елементів, на які не передбачається велике навантаження: декоративних панно, задніх стінок меблів і т. П.
  • 16, 18 мм. Це найбільш ходова різновид для виготовлення корпусних меблів (як фасадів, так і внутрішньої конструкції).
  • 19, 22, 28 мм. Використовуються для обшивки підлоги (на обшивку стін йдуть плити товщиною 9 мм) і для інших цілей в будівництві. Іноді такі матеріали застосовуються і в меблевому виробництві, в основному, для створення стільниць кухонних меблів.

Як вибрати безпечний для здоров’я матеріал

Всі плити ДСП належать до одного з двох класів: E1 або E2. При виборі ДСП для використання в житлових приміщеннях звертайте увагу тільки на клас E1. Кількість виділених формальдегідів таким ДСП лежить в межах норми, тому з даного матеріалу навіть дозволяється виготовляти дитячі меблі. Для матеріалів класу E2 обсяг шкідливих викидів перевищує встановлений норматив, тому вони можуть застосовуватися тільки там, де не передбачений контакт матеріалу з людьми.

Важливо знати і про те, що в Європі діють більш жорсткі вимоги по виділенню формальдегідних смол. Для Росії цей показник становить не більше 0.1 мг / м3, а в європейських країнах — не більше 0.01 мг / м3. Логічно, що зміст цих речовин буде нижче в матеріалах європейських виробників (найекологічніші плити випускаються на австрійських і німецьких заводах).

26a58346042fd14a25b0d24af9935733

Ознаки якісного ДСП

При виборі зверніть увагу на колір матеріалу. Всі плити в упаковці повинні бути однакового світлого відтінку. Якщо вони мають різні кольори, це означає, що присутні втрати в якості, таке ДСП краще не купувати. Зокрема темний колір матеріалу говорить про те, що перед вам підгорілі плити, міцність яких знижена. Темний відтінок може бути викликаний і великим відсотком кори. На міцності це не позначається, але ламінат на таку поверхню приклеїти не вдасться, оскільки він буде відшаровуватися. Якщо відтінок ДСП рудуватий, то, швидше за все, воно зроблено з подопревшей тріски. Ламінувати таку плиту теж не можна, але по міцності вона відповідає нормам.

Щоб визначити показники токсичності, слід попросити продавця показати паспорт якості на товар. Але ці документи не завжди є справжніми, а тому слід довіряти своїм почуттям, тобто нюху. Якщо на відстані метра від матеріалу ви відчуваєте хімічний запах, значить, виділення шкідливих речовин матеріалом вище норми, і від такого ДСП слід відмовитися, щоб не ризикувати здоров’ям.

Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве