YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Якщо ви хочете своїми руками займатися монтуванням різних конструкцій з гіпсокартону (підвісних стель, арок, перегородки, ніш і т.д.), вам необхідно перш за все навчитися розбиратися в профілях, які використовуються для створення каркаса під гіпсокартон. Якщо вас цікавить по хорошей цене гіпсокартон і профіль для нього в Чернігові, то ви можете замовити це на сайті https://chernigov.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

Вибір даного матеріалу слід робити правильно і обґрунтовано, щоб зведена конструкція точно відповідала покладеним на неї навантажень.

nico-f849b1

Найбільший асортимент

На сучасному будівельному ринку профіль для гіпсокартону може бути найрізноманітнішим. Тут вибір необхідно робити на підставі вимог монтується. Так як для перегородки, стелі або арки потрібні зовсім різні профілю.
Профілю для гіпсокартону відрізняються за такими параметрами:

 • призначенню;
 • зовнішнім виглядом;
 • розміри (товщина).

Вибір потрібного профілю вимагає враховувати всі ці параметри. Тільки тоді ви все зробите правильно і купите тільки необхідні каркасні елементи.

Також профілю для формування каркаса під конструкцію з гіпсокартону бувають наступних видів:

 • направляючий для застосування на стелі ПНП / UD;
 • стельовий профіль ПП / CD;
 • стієчний профіль ПС / CW;
 • направляючий профіль ПН / UW.
 • кутовий профіль. Використовується при створенні арки або фігурної перегородки.
 • маячковий профіль. Застосовується для виставлення за рівнем поверхні з метою створення рівної стіни.

Перші чотири види є основними, а інші — допоміжними.
Як бачимо, вибір досить великий. Тому перед тим як йти в магазин за купівельною, необхідно чітко знати, який профіль вам буде потрібен в кожній конкретній ситуації.
Вибирати потрібно тільки ті види каркасних елементів, які вам точно знадобляться. Так ви заощадите гроші і значно спростите собі задачу по монтажу перегородки, арки або будь-який інший конструкції.

20537374331_reglage-roulettes-porte-coulissante-placard

Пояснення абревіатур

Для людини, яка вирішила зробити всього лише перегородки або інші конструкції з гіпсокартону, абревіатури профілів не говорять нічого, на відміну від фахівців будівельної справи. Правильно вибрати потрібний профіль без допомоги продавців можливо тільки при розумінні значень цих символів.

Розглянемо їх надибуємо з них:

 • ПП60 або CD-60 — це профіль для стелі. Найбільш популярний вид каркасного елемента. Являє собою основу будь-якої стельової обрешітки. Також використовується при конструюванні різноманітних вбудованих конструкцій і перегородки. З нього можна сформувати вигини і фігури, тому він вважається відмінною заміною арочного профілю, який коштує набагато дорожче. Вважається універсальним;
 • ПН27 або UD-27 — стельовий направляючий профіль. Також широко використовується в будівництві. Володіє прекрасними гнуться властивостями;
 • CW-50 — стієчний основний елемент. Використовується для монтажу легких конструкцій. Також з його допомогою можна збирати перегородки. На практиці використовується рідко, так як вимагає частого кроку при кріпленні;
 • CW-75 і CW-100 — по суті нагадують CW-50. Більш якісний CW-100. Використовуються набагато частіше, ніж попередній варіант. Як правило, з нього будують перегородки;
 • UW-50 — являє собою направляючий елемент, застосовуваний для CW-75 і CW-100. Використовується для виставлення стоєчних профілів в одній площині. Є основою для каркаса при обшивці стін гіпсокартонними листами.

Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве