YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


БУДІВЕЛЬНИЙ І ОБЛИЦЮВАЛЬНИЙ ЦЕГЛА

Залежно від області застосування цегла ділять на:

  • будівельний або рядовий;
  • облицювальний або лицьовій, фасадний.

Будівельний цегла, як випливає з назви, використовується для зведення фундаментів, стін і перегородок. Після будівництва зовнішніх стін їх необхідно обов’язково захистити і утеплити. Така цегла може містити невеликі відколи, але у нього повинна бути точна геометрія. Будівельним може бути керамічна і силікатна цегла. Якщо вас цікавить за низькою ціною кирпич в Дніпрі, то ви можете замовити його на сайті.

Лицьова цегла відрізняється точнейшей геометрією і цікавим зовнішнім виглядом, використовується для обробки фасадів, цоколя, може бути застосований у внутрішній обробці. Облицювальною може бути керамічна і силікатна цегла, а також гіперпрессованний і клінкерна. Зовнішній вигляд може відрізнятися в значних межах. Прийнято ділити облицювальну цеглу на фактурний і фасонний. Перший відрізняється стандартною формою, але має декоративну поверхню, другий має складні профільні конфігурації і використовується для облаштування арок, вікон та інших нестандартних архітектурних форм.

silikatnyj-kirpich-v-fasadnoj-otdelke-zdanij-5

Тип поверхні облицювальної цегли:

  • гладка матова або глянсова;
  • рустірованная, коли на поверхні створюються нерівності випуклої форми;
  • рифлена з нерівностями вдавленого типу;
  • ламана, коли поверхня має відколи або злами (часто така зустрічається в гіперпрессованний цегла).

Що ж стосується відтінків, то кожен виробник пропонує свій набір квітів, причому зустрічаються і цеглини з цікавим кольоровим переходом. Гамма представлена практично всіма кольорами спектра: від світлих відтінків до майже чорного кольору.

ХАРАКТЕР НАПОВНЕННЯ ЦЕГЛИ

Залежно від наповнення цегла може бути:

  • полнотелим;
  • порожнистим;
  • порізованним — окремий вид цегли.

DESTAQUE2-4

Повнотілі цеглини не мають отворів або камер. Вони міцніші, тому використовуються для зведення фундаменту, стін, колон і інших відповідальних конструкцій. Подібний матеріал має високу міцність на вигин, морозостійкістю, але має високу теплопровідність, тому стіни обов’язково потребують утеплення.

Саман відрізняється наявністю камер або отворів круглої, квадратної або прямокутної форми, вони можуть бути наскрізними або закритими з одного боку, горизонтальними або вертикальними. Пустотілості силікатної цегли може досягати 30%, керамічного — доходити аж до 45%. За рахунок порожнеч досягається економія сировини, тому варто така цегла менше, а за рахунок низької ваги працювати з ним зручніше. Але головна його перевага — це теплоізоляційні властивості, так як всередині пустот укладено повітря. Зазвичай використовують таку цеглу для зведення міжкімнатних перегородок і облицювання фасадів, рідко — для кладки полегшених зовнішніх стін і ніколи при облаштуванні печей і димоходів. Варто пам’ятати, що це досить крихкий матеріал, а розчин кладки повинен бути густим, щоб не затікати в порожнечі.

Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве