YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Цей листовий матеріал є в даний час найбільш популярним при облицюванні внутрішніх перегородок, а монтаж стіни з гіпсокартону найбільш простий і продуктивний в будівництві. Тому має сенс розглянути, що таке обшивка стін цим матеріалом докладніше. Якщо вас цікавить за низькою ціною гіпсокартон з профілем в Черкасах, то ви можете замовити його на сайті https://cherkassy.kub.in.ua/gipsokarton-i-profil/gipsokarton/.

ustroystvoderevyannogokarkasadlyaperegor_5BC73DB7

Першою дією, що передує початку будівельних робіт, є планування приміщення. Якщо прийнято рішення для обробки поверхонь виконати монтаж гіпсокартону, слід врахувати деякі моменти.

Стандартні розміри листів цього матеріалу складають 1200 — 1300 х 2500 — 4800 мм при товщині від 6,5 до 24 мм. При цьому практично кожен розмір призначається для виконання своєї специфічної завдання.

Для зниження трудомісткості роботи, зменшення витрати кріплення і максимально ефективного розкрою матеріалу ці дані слід врахувати при плануванні приміщення. Наприклад, висота стель вважається комфортною при 2,5 метра, то відповідає розміру листа. Часто цей параметр приймається 2,53, про причини ми вкажемо нижче. Аналогічно і ширина приміщень бажана кратної цілого числа листів. Або кратному половинним розмірами, тоді розкрій матеріалу буде оптимальним.

При визначенні розмірів приміщень потрібно враховувати також і товщину внутрішніх простінків і перегородок, так як цей фактор також вплине на розкрій матеріалу. Це означає, що ми переходимо вже до більш глибокої деталізації — до визначення розмірів обрешітки і підбору матеріалів для її виготовлення. І за кожною такою деталлю криється величина трудомісткості і фінансові витрати.

sposobi-m

Види гіпсокартону

Виходячи з властивостей, закладених розробниками в такі будматеріали, ГКЛ підрозділяється на наступні види:

  • звичайний гіпсокартон. Складається з шару гіпсового тесту і покриттям з картону по обидва боки, застосовуються для обробки приміщень з вологістю в межах норми. Широко застосовується через зручності в роботі, хорошій оброблюваності, невеликій вазі і економічності;
  • ГКЛ з вогнестійкими характеристиками. Зручний в застосуванні для підсобних приміщеннях типу літніх кухонь і інших нежитлових приміщень. Може застосовуватися поблизу опалювальних приладів, печей і камінів;
  • вологостійкий гіпсокартон, що дозволяє його застосування в умовах приміщень з підвищеною вологістю — лазнях, ванних кімнатах, санвузлах та інших. Завдяки застосуванню спеціальних добавок, захищений від впливу грибка і цвілі. Ідеально підходить для обробки заміських будинків, де вологість зазвичай підвищена в порівнянні з міськими квартирами;
  • вогні — вологостійкий матеріал, який є практично універсальним.

Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве