YoHo.com.ua

YOHO - это квартиры в Киеве без посредников.

Бесплатное добавление квартир и только прямые номера владельцев.

Снять или сдать квартиру в Киеве посуточно или долгосрочно теперь проще простого на YOHO!


Макаров вирішив звернутися до суду з позовними вимогами до Департаменту житлового забезпечення при Міністерстві оборони України з метою визнання права власності на квартиру в порядку приватизації. У 2006 році йому надали квартиру на підставі договору соціального найму. У квартиру були вселити його дружина і син. Макаров звернувся в Квартирно-експлуатаційне Управління р Москви Міноборони України із заявою про приватизацію, але йому відмовили, оскільки КЕУ ліквідували, а правонаступник не визначений. У січні 2013 року позивач звернувся з подібною заявою до Департаменту житлового забезпечення Міноборони України.

Де йому також було відмовлено. Макарову нічого не залишалося, як звернутися до суду. Адвокат Макарова запитав необхідні документи, склав позовну заяву і просив суд задовольнити його вимоги. Якщо вам потрібна юридична підтримка, радимо перейти на сайт за ссилке.Также в судовому засіданні, адвокат пояснив, що дружина і син Макарова відмовилися від приватизації на користь Макарова. Суд, вислухавши адвоката по житловому спору і відповідача, прийшов до наступних висновків. Макаров Е. В. звертався до відповідача за оформленням прав власності на дану квартиру в порядку приватизації, однак Департамент Макарову відмовив, оскільки організацією тільки опрацьовується питання про можливість прватізаціі громадянами квартир.

Відповідно ФЗ «Про приватизацію житлового фонду в України» громадяни, які на умовах соціального найму отримали житлові приміщення в житловому фонді, включаючи фонд, який знаходиться в господарському віданні підприємств, а також оперативному управлінні установ (відомчий фонд), мають право придбати в подальшому ці приміщення в собственность.Ст. 4 ФЗ «Про приватизацію житлового фонду в України» передбачено перелік підстав для відмови в приватизації квартир, який розширеному юридичній тлумаченню не підлягає.

При таких обставинах суд порахував вимоги позивача обґрунтованими, оскільки Макарову спірна квартира була надана за договором соціального найму і раніше він в приватизації своєї участі не приймав. Відмова Департаменту житлового забезпечення Міноборони України в приватизації житлового приміщення (квартири) порушує права Макарова, в зв’язку з чим, він має право вимагати захисту в судовому порядку своїх порушених прав.

Случайные заметки

пер. Жуковского 15

пер. Жуковского 15
Киев, Голосеевский район

280 грн/сутки
Ахматовой 32/18

Ахматовой 32/18
Киев, Дарницкий район

450 грн/сутки
Гусовского 10/8

Гусовского 10/8
Киев, Печерский район

185 грн/сутки

Блог :: Новости сайта :: Правила и условия :: Редактировать объявление :: Все квартиры :: Карта сайта

YOHO © 2006-2015 О проекте :: Мы в соц. сетях :: Недвижимость в Украине :: Новости недвижимости

Квартиры посуточно в Киеве